GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
Tıklayın Arayın
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
Tıklayın Arayın
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

İkinci El Eşya

Günümüzde hem hayat pahalılığı yüzünden hem de eşya kullanma alışkanlığının değişmesi sebebi ile ikinci el eşya ya olan ilgi artmıştır. Sıfır mobilya ya da beyaz eşya almanın ne kadar yüksek bir bütçe gerektirdiğinin bilincinde olan kullanıcılar, ikinci el eşyaya daha fazla rağbet göstermektedir.

Üniversite eğitimi alan ya da çocuğunu üniversite okutan aileler iyi bilir ki, en fazla bir yıl yurtta barınma ihtiyacını karşılayan öğrenci ikinci yıl eve çıkmayı planlar. Bu durumda yaşayacağı evde eşya ihtiyacı oluştuğunda ilk başvurduğu yerler ikinci el eşya satan mağazalardır. Evin ve kendi ihtiyacına uygun kullanılmış eşyalara bu mağazalarda kolayca ve ucuz fiyata sahip olur. Zaten geçici bir süreliğine planladığı barınma sorununu böylece çözmüş olur. .

İş dolayısı ile sık sık şehir değiştirip farklı şehirlerde ikamet etme zorunluluğu olan kişiler de ikinci el eşya konusunda oldukça deneyimlidirler. Her birkaç yılda bir şehir değiştiren ve yeni yerleşim yerinde ev açma ihtiyacı olanlar, barınma ihtiyacını çözdükten sonra yaşayacakları mekâna eşya almak için yine ikinci el eşya satan mağazalar ile iletişime geçer ve ihtiyaçlarını bu şekilde karşılar.
İkinci el eşya almak düşüncesinde olan kişilerin öncelikle iyi bir gözlemci ve araştırmacı ruha sahip olması önemlidir. Nihayetinde sizden önce başkaları tarafından kullanılmış olan bir eşya, bedel ödeyerek almak durumundasınız ve bazı durumlarda aldatılma ihtimaliniz bulunuyor. Bu yüzden ikinci el eşya almayı düşündüğünüz esnaf ile diyalog kurarken karşınızdaki esnafın net cevaplar vermesini beklemeli, lafı dolandırmasına fırsat vermemelisiniz. Eğer almayı düşündüğünüz eşya diğer seçeneklere göre daha yeni durumda ise garanti belgesini istemeli, eğer yoksa satıcının bu yönde açık ve net biçimde olası arıza durumunda yardımcı olacağı konusunda ifadesini almalısınız. Ayrıca mümkünse eşyayı incelemeli eğer elektronik eşya ise bir kere çalıştırmalısınız. Bunun dışında satın almayı düşündüğünüz eşyayı farklı merkezlerde gidip incelemeli ve sonrasında bir karar vermelisiniz. İkinci el eşya alırken bir sıkıntı da nakliye ve kurulum konusunda yaşanmaktadır. Bu konuda satıcı ile anlaşabilir ve eğer mümkünse ücretsiz teslimatını isteyebilirsiniz. Ancak bunun mümkün olması için meblağ olarak yüksek tutarda alışveriş yapmanız gerekir. Nihayetinde hiçbir esnaf küçük bir eşya için nakliye ya da kurulum hizmeti vermez. İkinci el eşya almak maliyet bakımından daha ucuza sorunu çözebilir. Ancak başta da dediğimiz gibi bu konuda uyanık ve dikkatli olmalı, sıkı pazarlık yapma kabiliyetine vakıf olmalısınız. Çünkü bu tür eşyalar serbest piyasa sistemi ile satışa sunulur ve genellikle alıcı ve satıcı arasında yapılacak bir pazarlık ile ortak noktada buluşularak alışveriş tamamlanır. Ayrıca ikinci el eşya alımı aşamasında beklentilerinizi çok yüksek tutmamak sizi sonrada oluşacak hayal kırıklığından da kurtaracaktır.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo